10 Liraya 350 Liralık Krem Elde Edin, 10 Yaş Gençleşin

24.01.2020
29.235
10 Liraya 350 Liralık Krem Elde Edin, 10 Yaş Gençleşin

10 Liraya 350 Liralık Krem Elde Edin, 10 Yaş Gençleşin Cildinizin ihtiyacını karşılamak için sonsuza kadar kremlere çuval dolusu paralar ödemek zorunda olduğumuzu mu düşünüyorsunuz? O zaman size harika bir haberimiz var; yalnızca 10 liraya, evet yalnızca 10 liraya, içeriği ve etkileri 350 liralık kremlerle eşdeğer bir karışım tarifi veriyoruz. Siz de 10 yaş gençleştiren karışım ile artık güzellik salonlarına veda etmeye hazır olun.

Hepimizin cilt tipi farklı ancak cilt tipi ne olursa olsun, vitamin ve mineral tüm ciltlerin ihtiyacı. Cildin bu ihtiyaçlarının yeterince karşılanmaması ise başta saçlar, kemikler, tırnaklar olmak üzere vücudun ciltle birlikte pek çok farklı bölgesinde alarm veren sorunlara yol açıyor. Ancak bizler cildin bu ihtiyaçlarını karşılamak için yanlış ürünlere başvurduğumuzda cildin hassas dokusunu bozmuş ve kalıcı hasarlar vermiş oluyoruz. Bu nedenle cildi ne ile onardığımızı iyi bilmek ve bilinçli şekilde cilt bakımını yapmak gerekiyor.

Bilinçsizce kullanılan ürünler ya da kendi besininden mahrum bırakılan yani bakım yapılmayan cilt, istenmeyen erken yaşlanma belirtilerini yavaştan vermeye başlıyor. Cildin bu anlamdaki en büyük koruyucusunun ise vitaminler olduğunu unutmamak ve cildi vitaminlerle beslemek gerekiyor. Vitaminin ihtiyacı olanı kadarını alan cilt, daha fazla absorme etmeksizin dışarı atıyor ve bu nedenle cildi yüksek vitamin içeriği ile beslemek anlamsız olabiliyor. Önemli olan cildin ihtiyacını bilmek, doğru ve yeterli ürün kullanmak oluyor.

Bugün sizler için 10 liralık karışımla 350 liralık krem elde ediyor olacağız ve böylece cildinize tam olarak ihtiyacı olan besinleri uygun fiyata nasıl sağlayabileceğinizi anlatacağız. Bu sayede cildi beslemek için yüzlerce lira harcamaktan kurtulacağınız gibi doğru ürünü araştırmak ve temin etmek için harcayacağınız zamandan da kurtulmuş olacaksınız.

10 Liraya 350 Liralık Karışım Nasıl Yapılır?

Malzemeler:

  • Bephanten Krem
  • Evigen ampul (E vitamini ampulü)
  • Bephanten ampul (B vitamini ampulü)
  • Redoxon ampul ( C Vitamini ampulü)

Uygulanışı:

Tüm malzemeleri camdan bir kap içerisinde birbiri içerisine geçene kadar iyice karıştırın. Hazırlamış olduğunuz bu karışımı 1 kere sabah ve 1 kere de akşam olmak üzere günde 2 kere yüz ve boyun bölgesine iyice yedirerek uygulayın. Kremin etkilerini çok kısa süre içerisinde görmeye başlayacaksınız.

Düzelmesi en zor bölgelerden biri olarak bilinen kazayağı bölgesi,  yani gözün yan kısımları dahi, bu mucize karışımla yalnızca 1 hafta gibi bir süre içerisinde 10 sene öncesindeki haline dönecektir.

10 Liraya 350 Liralık Karışım Hazırlamanın Faydaları Neler? Neden Bu Karışımı Kullanmalıyız?

Kremin faydalarını ve nasıl bu denli hızlı etki edebildiğini daha iyi açıklayabilmek adına, karışımın bileşenlerinin ayrı ayrı cilt üzerindeki mucizevi etkilerini ve cildin kendisini korumasındaki eşsiz görevlerini açıklamak faydalı olacaktır:

Vücudun bazı fonksiyonlarını devam ettirmesinde elzem bir mikro besin olan E vitamini oldukça güçlü bir antioksidan ve antikoagülandır. Bağışıklığı güçlendirmek temel görevi olsa da E vitamininin sağlıklı bir cilt ve saç için şart olduğu bilinmektedir.

Genelde tahıllarda ve fındık, zeytin gibi yağlı tohumlarda bolca bulunan E vitamininin her ne kadar dahili olarak yani besinlerle içten alınması önemli olsa da etkilerini arttırmak adına harici yani dıştan uygulanması da oldukça yaygın bir yöntemdir. Dileyenlerin E vitamini kapsüllerini düzenli olarak kullanması ve böylece yıllara meydan okurcasına kırışıklıklarla savaşması mümkün. Ancak E vitamininin cilde faydaları düşünüldüğünde sivilce, gözenek genişlemesi gibi sorunların da ortadan kalkacağını anlamak güç değil.

Kapsüller ve E vitamini hapları cildi besleme ve korumada oldukça etkili olsa da hem daha sağlıklı bir cilde hem de aynı anda daha sağlıklı saçlara sahip olmak isterseniz, sizlere vermiş olduğumuz mucize karışımla birlikte diyetinize daha çok E vitamini içeren besinler eklemeyi de denemelisiniz.

Cilde sahip olduğu esnekliği koruma yeteneğini veren en önemli vitaminlerden bir diğer bahsedelim: C vitamini. C vitamini cilde faydaları ile yalnızca yaşlanmayla ilişkili değil, gündelik etmenlerle ilgili pek çok sorundan cildi korumada en büyük silahımız.

Cildin nemi hapsetmesini sağlayan bu vitamin, yaraların iyileşmesinde ve cildin esnekliğini korumasında başrol olan kolajenin sentezinde büyük rol oynar. Bu bakımdan aslında sivilcelerle de savaştığı söylenebilir ve özellikle E vitaminiyle birlikte kullanıldığı takdirde başta güneş ışınları olmak üzere maruz kalınan pek çok hasar nedenine karşı koruyucudur.

Cildin demir mineralini emmesine de yardımcı olan bu vitamin, maksimum seviyede parlaklık sağlarken, cildin kırışıklıklarla birlikte matlığından ve solgunluğundan da korunmasına yardımcı olur. Zaten pek çok çoğumuzun bildiği gibi virüs ve mikroplarla savaşmakta olan C vitaminini dışarıdan uyguladığımız gibi besinlerimizden de almak, genel bağışıklık sistemini korumada oldukça faydalı olacaktır.

C vitaminin cilde faydaları sonrasında karışımın bir diğer önemli bileşeni olan Bepanthen kremden bahsedecek olursak, kremin zaten başlı başına bir cilt yenileyici ve onarıcı olduğunu hatırlatmakla işe başlayabiliriz. Cildin sahip olduğu nemi koruması ve yeni gelen nem oranını dengede tutması için adeta bir bariyer oluşturan Bepanthen kremin cilde faydaları sayesinde pul şeklinde dökülmeler, çatlamalar kökten çözüme ulaşabilmektedir.

Cildin kendisini onarma sürecinde büyük bir yardımcı olan bu krem, bahsedilen vitaminlerin birbiri içinde çözünmesi için faydalı bir araç olarak da görülebilir. Ancak kendi içerisinde bulunan lanoli bileşeni ile cildin gözeneklerini havalanması için açması ve arındırması dahi oldukça büyük bir yarar olacaktır.

Bepanthen kapsül ise daha ziyade saç bakımıyla adını ilişkilendirdiğimiz ancak soluk ve cansız görünme gibi yaşlanma belirtileri söz konusu olduğunda cilt için de kullanılması gereken mucize ürünlerden bir diğeridir. Krem versiyonundan farklı olarak cildin ihtiyacı olan vitaminleri sağlamayı hedef alan bu kapsülün farklı kullanım şekilleri olmakla birlikte 10 liraya 350 liralık gençleştiren karışım tarifimiz içerisinde yer verdiğimiz şekliyle kullanımı hem güvenilir hem etkilidir.

Sizlere 10 liraya gençleştiren krem hazırlamanın püf noktalarını vererek, cildinizin en çok ihtiyaç duyduğu elementleri ve bunları düşük bütçelerle nasıl karşılayabileceğinizi anlattık. Sizler de bu konuda tüm soru ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yardım Başvurusu Begonya Bedava İnternet