Achromin Leke Kremi

  18.08.2019
  1.824
  Achromin Leke Kremi

  Achromin Leke Kremi Cildimizde farklı nedenlerden dolayı oluşan sivilcelerin ya da güneş lekelerinin ne kadar rahatsız olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle siz de sayısız ürün denemiş ancak Achromin krem hakkında hiçbir şey duymamış olabilirsiniz. Ancak leke kremi olarak gün geçtikçe daha çok beğeni kazanan bu krem hakkında bilmeniz gereken tüm detayları sizlere açıklıyoruz.

  Achromin Krem Nedir?

  Cilt lekeleri cilt güzelliği ve pürüzsüzlüğünün önündeki en büyük engellerden olabiliyor. Bu nedenle hemen herkes cilt lekelerine nedeni fark etmeksizin kalıcı çözüm arıyor. Ancak bazen kullandığımız yöntem ya da ürünler memnun etmiyor ve üstüne yeni beliren lekeler görülebiliyor.

  Son dönemde cilt lekesi kremleri arasında adını daha da sık duyduğumuz Achromin leke kremi, daha kullanımın ilk haftası itibariyle sorunların hafiflemeye başlamasını ve sonrasında tamamen kusurlardan arınmış bir cildi vaat ediyor. Cilt genelinin rengini iki tona kadar açabilen krem, daha canlı, genç ve parlak görünen bir cilde de kavuşmanızı sağlıyor. Elbette cildinizi bu ürünü kullandığınız dönemde temizlemeye, düzenli olarak nemlendirmeye özen göstermeniz gerekmektedir.

  Achromin Krem Ne İşe Yarar?

  Tirozinaz isimli bir enzim melaninin salgılanmasında rol oynamakta ve melanin de cildimizin renginden sorumlu olmaktadır. Achromin leke kremi ise bu enzimin dengelenmesinde rol oynayarak cilt tonundaki dengesizlikleri, eşitsizlikleri ve yeni lekelerin oluşumunu önlemektedir.

  Kremin var olan lekeleri tedavi etmesinin yanı sıra yeni leke oluşumlarını da engellediği görülmektedir. Bu sayede cildin rengi eşitlenirken kendi orijinal tonunu da korur. Sivilcelerin geride bıraktığı izler, güneş ışığına maruz kalmaktan ileri gelen izler ve yaşa bağlı oluşan kahverengi lekeler, kremin direkt etki alanındadır.

  Achromin krem içeriği oldukça faydalı bileşenlerden oluşmaktadır. Kremde bulunan ve cilt için eşsiz bir öneme sahip olan B3 ve E vitaminleri cildi beslerken pigmentasyonu baskılayarak cilt tonunun açıklığını ve canlılığını korumaktadır.

  Bilimsel çalışmalara göre Achromin krem orijinal olarak bir leke kremi olsa da nemlendirici krem olarak da kullanılabilir. Bu sayede anti-aging etkiler de göstermekte ve erken dönemde beliren küçük kırışıklıkları büyük ölçüde engellemektedir.  Cildi olumsuz etkileyen pek çok çevre etmenine karşı ciltte bir kalkan oluşturur.

  Achromin Krem Nasıl Kullanılır?

  Achromin krem kullananlar ürünün etkilerini oldukça kısa bir sürede görmeye başlamaktadır. Ancak her ürün gibi bu kremi de etkilerini hızlı görmek adına düzenli ve doğru dozda kullanmak oldukça önemlidir. Bu amaçla kremi sabah ve akşamları olmak üzere gün içinde 2 kereye kadar kullanabilirsiniz.

  3 ila 4 ay gibi bir süre boyunca bu dozda uygulama yaptığınız takdirde yalnızca lekeler ve izlerde değil, kırışıklıklarda da gözle görülür değişimler elde edebilirsiniz. Sorunlardan arınmış ve pürüzsüz bir cilt için ise ürünü 5 ila 6 ay kadar kullanmanız gerekecektir. Ancak bu kullanım süresi sonucunda pek çok kullanıcı senelerdir elde edemediği kadar başarılı sonuçlar elde ettiğini dile getirmektedir.

  Kremin etkileri maksimum seviyede alabilmek için elbette uygulama öncesinde cildinizin temiz ve arınmış olduğundan emin olmalısınız. Cildiniz tüm kir ve yağ artıklarından arındırıldıktan sonra kremi uygulayarak gözenekler tarafından çok daha iyi emilmesini sağlayabilirsiniz.

  Achromin leke kremi kullananlar ayrıca ürünün nemlendirici ve koruyucu özelliklerinden aynı anda faydalanmak için kremi makyaj bazı olarak da kullanabildiklerini söylemediktedirler. Makyaj yapmadan önce kremi uygulamak ve birkaç dakika bekleyerek cildinizin iyice emmesini beklemek ve sonrasında makyaj yaparak cildinizi kozmetik ürünlerin zararlarından korumak mümkündür.

  Koltuk altı kararması ya da genital bölgede renk koyulukları, cilt renginin açılması konusunun en çok gündeme getirilme nedenlerindendir. Kremin güvenli içeriği sayesinde bu hassas bölgelerde dahi kullanımı mümkündür. Achromin lekle kremi kullanıcı yorumları içerisinde de sıklıkla kadınların genital bölgede harici kullanım koşullarına dikkat ettiği takdirde kremden cilt beyazlatma yöntemlerinden bile daha çok fayda sağladığını belirttiği görülmektedir.

  Achromin Leke Kremi Yan Etkileri Nelerdir?

  Achromin krem yan etkileri olması beklenmeyen güvenilir bir ürün olsa da cilt yapısı hassas kişilerde bazı beklenmeyen etkiler görülebilir.

  Kremin içeriğinde bulunan kimyasallara karşı alerjik etki göstermesi halinde, bu maddelerin neden olduğu en yaygın sorunlar kaşınma, tahriş, kızarıklık olmaktadır. Ancak bu şikayetlerin oldukça nadir görüldüğünü tekrar etmekte fayda vardır.

  Bahsedilen yan etkileri görülmesi durumunda kremin kullanımına en az 4 ila 5 gün kadar ara vermelisiniz. Sonraki ilk 4 ve 5 günlük süreçte krem kullanım dozunu yarıya indirerek yalnızca günde 1 kere kullanmalısınız. 1 hafta geçip kreme cildiniz alıştıktan sonra eğer artık yan etki görmüyorsanız yeniden kullanım dozunu günde 2’ye çıkarabilirsiniz.

  Yan etkilerin belirmesi halinde yine dilediğiniz zaman kullanım sıklığını günde 1’e indirebilirsiniz. Ancak sürekli görülen yan etkiler halinde direkt olarak krem kullanımına son vermelisiniz.

  Achromin Krem Nereden Alınır?

  Kullanıcı yorumları incelendiği takdirde şaşırtıcı etki ve faydaları görülen krem hakkında elbette akla ilk gelen soru Achromin krem nereden alınır olmaktadır. Kremin eczanelerden ya da kozmetik mağazalarından temin edilmesi mümkündür. Daha uygun fiyatlarla alabilmek için online satış yapan kozmetik mağazalarını ve bunların kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

  Etkileri düşünüldüğünde oldukça makul duran fiyatı ise kremin merak edilen bir diğer yanıdır. Achromin krem fiyatı yaklaşık 25 ila 30 lira olup bahsetmiş olduğumuz üzere internet üzerinden farklı fiyatlara temin edilebilmektedir.

  Ürünü performans olarak değerlendirdiğimiz takdirde talep edilen fiyatın oldukça uygun olduğu düşünülebilir.

  Siz de cilt beyazlatma ürünleri içerisinde en popülerlerinden ve uygun fiyatlı olanlarından biri olan Achromin leke kremi ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları ya da tecrübelerinizi bizimle yorum olarak paylaşabilir ve diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.