BİM Yoğurt Ne Kadar? Güncel Dost Yoğurt ve Kefir Fiyatları Listesi

  30.10.2023
  2.609
  BİM Yoğurt Ne Kadar? Güncel Dost Yoğurt ve Kefir Fiyatları Listesi

  BİM Dost Yoğurt ve Çeşitleri Fiyatları BİM Yoğurt Ne Kadar? Güncel Dost Yoğurt ve Kefir Fiyatları Listesi Süt ve süt ürünleri tüketmenin 7’den 70’e herkesin sağlığı için ne kadar önemli olduğunu sanıyoruz ki bilmeyen yoktur. Yoğun kalsiyum ve D vitamini içermesiyle hem gelişim hem koruma açısından bünyenin en önemli destekçileri arasında yer alan yoğurt, mutfağımızın oldukça yaygın ve kurtarıcı değerlerindendir. En sık tercih edilen markalardan biri olan BİM yoğurt ne kadar 2020 listelerine baktığımızda en çok merak edilen konulardan biri olmakta, BİM yoğurt fiyatı ise güncel değerlerle yazımızda yerini almaktadır.

  Düzenli şekilde yoğurt tüketmenin gerekli vitamin ve mineralleri almaktan bağışıklığı güçlendirmeye, kemik gelişimini desteklemekten kemik erimesini önlemeye kadar pek çok konuda büyük öneme sahip olduğu herkesçe bilinmekte. Piyasada bulabileceğiniz neredeyse sayısız markanın farklı içerik ve aromalarla sunulan farklı yoğurtları bulunmakta olup bunlar içerisinde hem uygun fiyatı hem pek çok kişinin damak tadına hitap eden lezzetiyle özellikle BİM’de satılan Dost yoğurt sıkça tercih edilmektedir.

  Siz de Dost yoğurt fiyatı hakkında detayları öğrenmek, hem gramaja göre ödenmesi gereken fiyat hem de bu ürünle kazanacağınız faydalar için yazımızı hemen okumaya başlayabilirsiniz.

  BİM Yoğurt Kaliteli Midir?

  BİM’in kendi markası olan Dost bünyesinde üretilen Dost yoğurt fiyatı ile cazip görünmekle kalmayıp özel tesislerde tamamen el değmeden ve hijyenik koşullarda üretiliyor olmasıyla son derece kaliteli ve güvenilir bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır.

  BİM Yoğurt Çeşitleri Nelerdir?

  Pek çok türü bulunan bu yoğurt markasının bünyesinde bazı farklı alternatifler yer almaktadır;

  • Tam yağlı yoğurt
  • Süzme yoğurt
  • Tava yoğurdu
  • Meyveli yoğurt

  markanın en çok rağbet gören yoğurt seçenekleridir. Ayrıca diğer süt ürünleri alternatifleriyle ilgilenenler için Dost markasına ait bardak veya 1,5 litrelik şişe ambalajlar içerisinde ayran da satılmaktadır.

  Yine uygun fiyatı ve sağlığa olan faydalarıyla bilinen yoğurt benzeri bir diğer ürün olan kefir de BİM raflarında yerini alır. Alanında en düşük ücretlere sahip markalardan biri olmasıyla sevilen Altınkılıç kefir, BİM dünyasında satın alabileceğiniz ürünlerdendir.

  İsteyenler Dost marka yoğurdun haricinde yine BİM yoğurt fiyat listesi içerisinde yer verilen ve marketin raflarında yerini alan Eker, Aktivia gibi markaları da uygun fiyatla temin edebilirler.

  Bim Yoğurt Fiyatları 2023

  Ülkemizin en çok tüketilen markaları arasında yer alan ve tüketicisi tarafından fiyatları kadar lezzetiyle de beğenilen Dost markasına ek olarak, BİM bünyesinde satılan diğer ürünlerden de bahsettiğimiz güncel BİM yoğurt fiyat listesi şu şekildedir:

  • 500 grEker Probiyotik Yoğurt: 30,50 TL
  • Dost Tam Yağlı Yoğurt (1500 gr): 39,00 TL
  • Dost Yarım Yağlı Yoğurt (2500 gr): 54,50 TL
  • Dost Yarım Yağlı Yoğurt (5000 gr): 98,50 TL
  • Dost Kaymaklı Tava Yoğurt (1500 gr): 55,50 TL
  • 900 gr Dost Süzme Yoğurt: 52,78 TL
  • 1,5 litre Dost Ayran: 25,50TL
  • 200 ml Dost Bardak Ayran: 4,75 TL
  • 4X 110 gr DanoneAktiviaProbiyotik Yoğurt Çeşitleri: 45,90 TL
  • 6x 45 gr Dostino Meyveli Yoğurt: 21,00 TL
  • 2X125 gr Dost Meyveli Yoğurt: 17,50 TL
  • 500 gr Dost Meyveli Yoğurt:28,50 TL
  • 1 litre Altınkılıç Kefir: 44,50 TL
  • 250 ml Altınkılıç Kefir: 16,50 TL

  Bim marketlerinde satılan yoğurtlar, Dost markası tarafından üretilmektedir. Dost markası, sadece Bim marketlerine özel olarak üretilmektedir.

  Bim marketlerinde yoğurt fiyatları, satılan yoğurdun gramajına ve yağ oranına göre değişiklik göstermektedir. Tam yağlı yoğurtlar, yarım yağlı yoğurtlara göre daha pahalıdır.

  Bim marketlerinde yoğurt fiyatları, diğer marketlere göre daha uygundur. Bim marketlerinde satılan 1500 gramlık tam yağlı yoğurt, diğer marketlerde 40-45 TL civarında satılmaktadır.

  Bim marketlerinde yoğurt fiyatları, zaman zaman kampanyalı olarak satılabilmektedir. Bu kampanyalar sayesinde, yoğurtları daha uygun fiyatlara satın almak mümkündür.

  Bim Yoğurt Faydaları Nelerdir?

  Tercih ettiğiniz marka ne olursa olsun güvenilir, hijyenik ve kaliteli olduğu sürece yoğurt başta olmak üzere süt ürünlerinin saymakla bitmez denebilecek kadar çok faydası bulunmaktadır. Elbette BİM yoğurt fiyatı 2020 itibariyle son derece uygun bir seçenek oluşturmakta ve bu nedenle sıklıkla tercih edilmekte, haliyle tüketicisine pek çok sağlık faydası sağlamaktadır.

  • Cilt sağlığı için bire birdir hem yemek olarak tüketilmesi hem ev yapımı cilt maskesi yapımında kullanılması pek çok cilt sorununun çözülmesinin yanı sıra daha sağlıklı, parlak ve genç görünen bir cilt sağlamaktadır.
  • Karın çevresi yağları başta olmak üzere vücut genelindeki yağların eritilmesine yardımcı olur, metabolizma destekleyicidir.
  • Kalsiyum ve D vitamini bakımından bilinen en zengin besinlerden biri olması sayesinde ister BİM yoğurt olsun ister başka bir marka, kemik ve diş sağlığı için en temel besinler arasında yer alır.
  • İçerdiği faydalı bakterilerle bağırsak florasını düzenler ve sindirim sisteminin sağlığını büyük ölçüde korur.
  • Bağışıklık sisteminin en büyük destekçilerinden biridir, yoğun vitamin ve mineral içermesi sayesinde gündelik verimi arttırdığı gibi pek çok önemli hastalıktan da oluşmadan korunmayı sağlar.

  Siz de ucuzluğu gibi faydaları ve güvenilir kalitesiyle de ön plana çıkan BİM ürünleri için edindiğiniz güncel BİM yoğurt fiyat listesi bilgileri dahilinde, artık dilediğiniz gibi bahsedilen tüm faydaları ve daha fazlasını alabilirsiniz.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.