Burdock Root Krem Nedir?

  20.08.2019
  3.300
  Burdock Root Krem Nedir?

  Burdock Root Krem Nedir? Cildinin yenilenmesi için aslında Dulavratotu kremi ismiyle duyduğumuz Burdock Root krem, bilinçli kullanıldığında büyük yararlarını görebileceğiniz bir ürün. Pek çok cilt sorununa, hastalığına ve kusuruna şifa olan Burdock Root krem yani Dulavratotu kremi hakkında tüm bilmeniz gerekenler ise sizin için bu yazımızı hazırladık.

  Burdock rood – Dulavrat otu kremi hakkında yazımıza başlamadan önce dulavrat otu nedir ve dulavrat otunun faydalarını anlatarak başlamak istiyorum.

  Dulavratotu Kremi Faydaları Nelerdir?

  En az kendisi kadar ünlü faydaları olan bu kremin, bitkinin saf halinde daha yoğun etkileri olabilmektedir. Gelelim kremin faydaları konusuna:

  • Cilt hastalıklarını tedavi eder, bu hastalıkların semptomlarını hafifletir.
  • Selülitlerin giderilmesini sağlar.
  • Sedef ve egzama gibi otoimmun hastalıkları baskılar.
  • Cilt hücrelerinin yeniden oluşumunu ve onarılmasını destekler.
  • Cilde daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar.
  • Gözeneklerini sıkılaştırarak çok daha sağlıklı ve genç görünmeyi sağlar.
  • Cildi ölü hücrelerden arındırırken derinin alt katmanlarında yeni hücre oluşumunu destekler.
  • Eklemlerde meydana gelen ağrıları ve romatizma ağrılarını hafifletir.

  Sizler dulavrat otunun faydalarından bahsettikten sonra şimdi sizlere Burdock rood krem hakkında bilgi vermek istiyorum.

  Burdock Root Krem Nedir?Ne İşe Yarar?

  Cildi sıkılaştırma, cilt hücrelerini yenileme, leke ve selülitleri tedavi etme özellikleri ile ünlenen bir ürün olan Burdock Root krem 30’lu yaşların sonrasında yavaş yavaş belirmeye başlayan kırışıklarla da savaşır. Ayrıca bu ürünün selülit gibi kalıcı cilt sorunları için de faydalı olduğu görülmektedir.

  Bu ürün için bitkisel bir içeriği olduğunu söyleyebiliriz. Erken maddesi dulavratotu olduğundan dolayı direkt bu isimle de anılır. Alternatif ve bitkisel tedavinin son dönem parlayan yıldızlarından olan bu ota ek olarak kremin diğer bileşenleri;

  • Hindistan cevizi yağı
  • Balmumu
  • Fenoksi etanol
  • E Vitamini
  • Ayçiçek yağı
  • Hurma yağı
  • Karbomer
  • Shea yağı
  • Setearil alkol
  • Dimetikon

  olmaktadır.

  Burdock Rood Dulavrat Otu Kremi Faydaları Nelerdir?

  Aslında yüzyıllardır kullanılsa da hak ettiği önemi yeni kazanan bu yağın, piyasada pek çok farklı markanın kreminde yer aldığını görebilirsiniz. Eski zamanlarda kadınların cilt güzelliği için bu bitkiden direkt faydalanması söz konusu olsa da artık farklı bileşenlerle etkisi güçlendirilmiş ürünler bulabiliriz.

  Burdock Root Krem Nasıl Kullanılır

  Her ne kadar bitkisel bir içeriği olsa da her bakım ürünü gibi bu ürünün de bilinçli şekilde kullanılması önemlidir. Burdock root krem kullananlar, bazı noktaları göz önünde bulundurarak uygulama yapmalıdır.

  Öncelikle cildinizin uygulama öncesinde temiz ve makyaj kalıntısız olduğundan emin olmalısınız. Cildi doğru ürünlerle temizledikten sonra kremi sürebilirsiniz. Uygulama gerektiren bölgeler üzerine parmak uçlarınızla kremi sürün ve yalnızca bir nohut büyüklüğünde kremin yeterli olacağını unutmayın. Ancak söz konusu selülit gibi geniş alanlı bir sorunsa elbette daha fazla ürün uygulayabilirsiniz.

  Burdock Rood Krem Kullananlar

  Kremin etkileriyle birlikte dolaşımı da artırmak için mutlaka dairesel masaj hareketleri ile uygulama yapmalısınız. Ancak dulavratotu güneş ışınları ile reaksiyon vereceğinden güneş ışınına maruz kalacağınız saatler yerine gece saatlerinde uygulama yapmanızı öneririz. Tepkimeye girme ihtimalinden dolayı ürünü bir başka ürünle birlikte kullanmamaya çalışmalısınız.

  Burdock Root Krem Yan Etkileri Nelerdir?

  Bitki kökenli olduğundan dolayı şiddetli yan etkileri gözlemlenmeyen bu ürün, bazı etken maddelerden dolayı nadir de olsa zarar gösterebilir. Sağlıklı bir şekilde kullanıma devam edebilmeniz için bilmeniz gereken Burdock Root krem yan etkileri ise şu şekildedir:

  • Cilt yüzeyinde kaşıntı ve kızarıklık
  • Açık yara üzerine uygulandığında irinli ve kaşıntılı yaralar
  • Midede bulantı ve baş dönmesi

  Kremin olası yan etkilerinden korunmak adına harici kullanımına özen gösterilmeli, vajinal bölge, burun içi ve göz çevresi gibi bölgelerde kullanılmamalıdır. Ayrıca 12 yaşından küçük çocuklarda kremin kullanımından kaçınılması, hamilelerin ve emziren kadınların ise kullanım öncesi mutlaka doktora danışması önerilir.

  Burdock Rood Krem Nerede Satılır

  Ürünün faydalarını duyanlardan Burdock Rood Krem  nerede satılır gibi soruları sıklıkla duyuyoruz. Ürünün krem formunu ise pek çok eczane ve kozmetik ürün sitesinde bulmak mümkün. Ancak ürünü almadan önce orijinalliğini ve testlerden geçip geçmediğini mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca eczaneden alsanız dahi içeriğini okumalı ve cıva bulunmadığından emin olmalısınız.

  Burdock Rood Krem Fiyatı

  Burdock Rood Krem diğer adı ile dulavrat otu krem fiyatı oldukça pahalı kremlerden biridir. Ortalama olarak 200 ile 250 TL arasında satılmaktadır.

  Burdock  Root Dulavratotu Kremi Kullananlar Ne Diyor?

  Kullanıcı yorumları incelendiği zaman fark edilebilir ki Burdock root kullananlar üründen genel olarak oldukça memnunlar. Bu yorumlardan bazılarını ise sizler için derledik:

  ‘’Cildim için kullanmaya başladım ürün, yalnızca 2 hafta gibi kısa bir sürede gözle görülür etkiler sağladı.’’

  ‘’ Mantar enfeksiyonu için Burdock root krem kullananlar arasına katıldım. Mantar tedavisinde bir etki görmedim ancak cildim güzelleştiği için ürünü kullanmaya devam ediyorum.’’

  ‘’Selülitlerimden yana çok dertliydim ve geçmeyecekler sanıyordum. Ancak bu kremle tüm selülitlerim ortadan kayboldu!’’

  ‘’Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine sivilcelerim için bu kremi kullanmaya başladım. Hala sonuçlarını bekliyorum.’’

  ‘’Minik kırışıklıklarım çıkmaya başladı ve bu canımı çok sıkıyordu. Ancak bu kremi kullanır kullanmaz hepsi kayboldu, cildim tıpkı botoks yapılmış gibi oldu. Ayrıca kremin kokusu da harika.’’

  ‘’Kendim için değil ama erkek arkadaşım için ürünü aldık. Yüzündeki güneş lekelerinin hafiflediğini söyleyebiliriz.’’

  ‘’Burdock Root hapı kullananlar söylediğinde inanmadım ama bu otun krem şeklini kullandım ve cilt lekelerim tamamen iyileşti.’’

  ‘’Ürünü cildimdeki döküntüler için kullanmaya başladım. Kusursuz olduğunu söyleyemem ama aldığım ilaçlardan çok daha etkili olduğunu gördüm.’’

  ‘’Yaşım ilerleyince botoks olmayı düşünmeye başladım. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile müdahaleden önce bu ürünü denemeye karar verdim. Sonuçlar beni çok şaşırttı ve kendi başına dulavratotu botoks etkisi gösterdi’’

  Siz de kendinize bir iyilik yapmak için ürünü deneyebilir, dilerseniz tüm görüşlerinizi ve aklınıza takılanları bizimle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.