Catch Me Patch Me Nedir

  08.12.2018
  2.370
  Catch Me Patch Me Nedir

  Zayıflamak, çekici ve seksi görünmek adına her yöntemi denemenize rağmen bir türlü kilo veremiyor ve sırf bu yüzden farklı alternatiflere yönelmeyi düşünüyorsanız, son dönemlerin en popüler zayıflama yöntemlerinden biri olan ‘zayıflama bantları’ ile tanışmaya ne dersiniz?

  Yaptığınız onca diyete ve egzersize rağmen hala fazlalık kilolarınız ile başınız dertteyse son yılların bayanlar tarafından en çok tercih edilen zayıflama bantlarından biri olan ‘Catch me, Patch me’ ile hemen tanışmanızı öneriyoruz.

  Bu yazımızda bu güne kadar pek çok kadın tarafından kullanılan, kadınların zayıflamasına katkıda bulunan ‘Cathc me, Patch me’ zayıflama bandı nedir? Faydaları nelerdir? Zayıflama bandı nasıl kullanılır? sorularını yanıtlamak ve sizleri aydınlatmak istiyoruz.

  İşte, Catch me, Patch me isimli ürüne dair bilmeniz gereken ayrıntılar:

  Catch me, Patch Me Zayıflama Bandı Nedir?

  Temel görevi vücudumuzdaki yağ emilimini azaltmak olan Catch me, Patch me, vücuttaki fazlalık yağları yakmanıza da yardımcı oluyor.

  Bir yandan da metabolizmamızı hızlandırarak, yediğimiz besinleri daha hızlı ve kolay bir şekilde sindirmemizi sağlıyor. Yani besinlerin sindirimini kolaylaştırarak, besinlerin yağ şeklinde depolanmasının önüne geçiyor.

  Zararlı toksinleri vücudumuzdan uzaklaştıran zayıflama bandı, bir yandan da iştah kontrolüne olanak tanıyor.

  Sırt, boyun, omuz ve kol bölgelerine yerleştirilebilen zayıflama bandı, yerleştirildiği bölgede yağ yakımına aracılık ediyor.

  Paket halinde satışa sunulan ‘Catch me, Patch me’ isimli ürünün içinde ortalama 30 adet bant bulunuyor.

  Cilde kolaylıkla yapışan bantlar, yapışır yapışmaz etkisini göstermeye ve yağ yakmaya başlıyorlar.

  Catch me, Patch me Ne İşe Yarar?

  Yenilikçi formülü sayesinde ciddi anlamda yağ yakımını hızlandıran bu ürün, karaciğerimizi uyararak, yağ ve şeker yakımını kolaylaştırıyor.

  Şekerin kana karışmasını da yavaşlatarak, kandaki şeker miktarının yüksek olmasının önüne geçiyor. Kandaki şeker miktarını azalttığı için şekerin yağ olarak vücudumuzda ve karaciğerimizde depolanmasını önlüyor.

  Sonuç olarak bir yandan yağ yakımı kolaylaştırıyor bir yandan da vücudumuzda yeni yağ oluşumu önlenmiş oluyor.

  zayıflama bandı nedir ne işe yarar

  Catch me, Patch me Ürün Özellikleri

  İçeriğinde tamamen bitkisel ve doğal ürünler bulunan Catch me, Patch me tamamen doğal ürünler içerdiği için de sağlığınızı hiçbir şekilde tehdit etmiyor.

  Plasterler şeklinde satışa sunulan bu bantlar, transdermal teknolojisini kullanarak, vücudumuzdaki yağları uyarıyorlar. Üründeki doğal aktif bileşenler 24 saat içerisinde yağ dokusuna eşit bir şekilde ulaşarak, bu yağları yakmaya başlıyor.

  Bu zayıflama bandının bileşenlerindeki doğal özler, kısa bir sürede kilo vermenize öncülük ediyor.

  Catch me Patch me Faydaları

  Ürünün temel görevi, daha önce de değindiğimiz gibi yağ yakımını hızlandırmak ve fazlalık kilolarınız ile savaşmanıza yardımcı olmak!

  Bu ürünü kullanmanın en temel faydalarını ise aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • İştahı bastırıyor ve abur cubura yönelmenizi engelliyor. Yani günlük kalori alımınızı azaltıyor. Bu sayede kilo kontrolünü mümkün bir hale getiriyor.
  • Kendinizi gün içerisinde daha aktif ve enerjik hissetmenize katkıda bulunuyor.
  • Uzun zamandır düşlediğiniz ve hayalini kurduğunuz fiziğe ve çekiciliğe sizleri kavuşturuyor.
  • Vücudunuzu toksinlerden arındırarak, cildinizin daha sağlıklı ve güzel görünmesini sağlıyor.
  • Yapılan araştırmalar, bu ürünün kalori yakımını yaklaşık %800 oranında hızlandırdığını onaylıyor. Aynı zamanda araştırmalara göre Catch me, Patch me, kolesterolü de %39 oranında azaltıyor.

  Catch me Patch Me, Nasıl Kullanılır?

  Bantlı özelliği sayesinde vücudunuza kolaylıkla yapışabilen bu ürünü, kol, karın, sırt ya da boyun bölgenize yapıştırmanız gerekiyor. Ürünü 24 saat boyunca kullanabiliyorsunuz.

  Her bir bant tek kullanımlık olduğundan 24 saat sonrasında kullandığınız bantları tekrar kullanmamanız gerekiyor.

  Paketten çıkardığınız yeni ürünü tekrar fazlalık yağlarınızın bulunduğu bölgeye yapıştırarak, kalori yakmaya devam edebiliyorsunuz.

  Kısacası ürün kullanımının oldukça basit olduğunu, size yalnızca yapıştırma bandını jelatininden ayırmanın ve vücudunuzda dilediğiniz bölgeye yapıştırmanın düştüğünü ifade edebiliriz.

  Catch Me Patch Me Fiyatı

  Ürünü maalesef ki Türkçe online satış sitelerinde kolay kolay bulamıyorsunuz.

  Ancak bu zayıflama bandı başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde yoğun bir rağbet görüyor.

  Ürünü uluslararası alışveriş mağazalarından temin etmeniz gerekiyor. Ürünü Amazon alışveriş sitesinden 12 dolara satın alabiliyorsunuz. Yani bir paket zayıflama bandının yaklaşık 60 TL olduğunu ifade edebiliriz.

  Bu rakam, diğer zayıflama bantları ile karşılaştırıldığında biraz yüksek olabilir. Lakin ürünün mutlaka denemeye değer bir ürün olduğunu ve gerçekten de işe yaradığını hatırlatmak istiyoruz.

  Catch Me Patch Me, Kullanıcı Yorumları

  Ürün, ülkemizde kolay bir şekilde bulunamadığından ürüne dair kullanıcı yorumlarına da pek rastlayamıyoruz.

  Lakin az da olsa İngilizce dil bilginiz bulunuyorsa Catch Me Patch me, zayıflama bandına dair kullanıcı yorumlarını kolaylıkla okuyabilirsiniz.

  Üstelik ürüne dair kendi yorumlarına yer veren bloggerların blog yazılarına da göz atarak, ürünle ilgili genel bir bilgi edinebilirsiniz.

  Bizler kullanıcı yorumlarını okuduğumuzda bu ürünü kullananların gayet olumlu yorumlar yaptıklarına tanık olduğumuzu tüm samimiyetimizle ifade edebiliriz.

  Bu yazımızda kısaca Catch me Patch me, nedir? Nasıl kullanılır? sorularını yanıtlamaya, bu mucizevi ürünle ilgili olarak sizleri aydınlatmaya çalıştık.

  Yazımızın faydalı ve bilgilendirici olması dileğimizle…

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.