İnternetten Para Kazanmanın En Kolay Yolu

  12.05.2019
  954
  İnternetten Para Kazanmanın En Kolay Yolu

  İnternetten Para Kazanmanın En Kolay Yolu Belki de daha önce hiç Fortnite oyununu duymadınız, belki de oyunun tam bir bağımlısısınız. Ancak ne olursa olsun geçtiğimiz senenin en kazançlı oyunu sayılan Fortnite Battle Royale ile dilediğiniz zaman para kazanabileceğinizi bilmelisiniz. Milyonların severek oynadığı ve ücretsiz oyunların dünya genelinde en popülerleri arasında yer alan bu oyun, puanlarla değil, direkt olarak nakit kazandırmasıyla gerçekten denenmeyi hak ediyor. Sizler için Fortnite para kazanma yöntemleri hakkında hazırladığımız bu rehber ile siz de oyun oynarken nakit kazanmanın tadını çıkaracaksınız.

  Rehberimiz içerisinde sizlere bahsedilmiş olan yöntemlerin tamamının farklı kullanıcıların gözlemleri ile elde edilen bilgiler doğrultusunda sizlere ulaştırıldığını eklemek isteriz.

  Fortnite Battle Royale ile Para Kazanılıyor mu?

  Öncelikle günlük para kazanma siteleri hakkındaki gerçekten para kazandırıp kazandırmadığı hakkındaki soruları ele alalım. Pek çok oyuncu için Fortnite’in kişilere nakit verip vermediği gerçek bir soru işaretidir. Ancak bilmeniz lazım ki oyun kesinlikle oyuncularına nakit kazandırır ve pek çok kişi bu şekilde kendine düzenli ek gelir sağlayabilmektedir. Ayrıca oyunun bu denli başarılı olmasının altında böyle bir gerçeğin yer alması nedeniyle oyunun yayınlandığı günden bu zamana kadar kullanıcılarına 300 milyon dolar kazandırdığını da söylemek mümkün.

  Elbette nakit kazandırması oyunu cazip kılan tek yönü değil. Kullanıcılarına sürekli olarak geliştirilen, eğlence dolu bir dünya sunması da oyunu bu kadar popüler kılan yanlarından. Doğru yöntemleri bildiğiniz, sabırla oyuna devam ettiğiniz ve emek sarf ettiğiniz sürece oyunda başarı gibi kazancı da yakalamanız işten bile değildir. O zaman Fortnite para nasıl kazanılır sorumuzu nasıl yanıtlıyor, birlikte keşfedelim.

  Fortnite ile Para Kazanma Yöntemleri

  Fortnite Battle Royale oynamanız ve bu şekilde nakit kazanmanız oldukça iyi bir oyuncu olmanızı gerektiren bir durum, yani oyunla para kazanmak aslında öyle çok da kolay bir iş değil. Ancak oyunun yeni olması ve istikrarlı bir sürümünü görememiş olmamız nedeniyle oyunun fazla keşfedilmediğini ve bunun oyunu kazanca dönüştürmek için bir fırsat olduğunu da söylemek mümkün. Ayrıca oyunun bu sürümünün keşfedilmemesi, rakiplerinizin sayıca az olmasını da sağlamaktadır.

  Fortnite oynamak ve nakit kazanmak için adeta bir profesyonel gibi oyuna hakim olmalısınız. Nasıl ve nerede pozisyon alarak bir çatışmaya girmeniz gerektiğini iyi bilmek, rakiplerinizin önüne geçebilmenizin en önemli adımlarıdır. Eğer yeterince ilerlediğinizi ve artık bir profesyonele dönüştüğünüzü düşünüyorsanız da oyunu bir an önce başka insanlara öğretmeye başlamanız da mümkün. Bidvine adlı bir internet sitesi size bu konuda yardımcı olmaktadır. Site içerisinde oyunu daha iyi oynamak için ders almaya çalışan ve bunun için de para ödeyen pek çok kişiyi bulabilirsiniz. Siz de oyun üzerinden direkt olduğu gibi, oyunun eğitmenliği ile de para kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

  Suvival oyunlar kategorisindeki bu oyun, oldukça sürükleyici ve oynaması gibi seyretmesi de keyifli bir oyundur.Bu nedenle Fortnite oyunu üzerinden para kazanmanın bir diğer yolu da Twitch yayıncısı olmaktır. Yüzbinlerce oyun yayınlayıcısının bir araya gelerek seyrettiği bir platform olan bu site, en çok Fortnite izleyicilerini ağırlamaktadır. Bu nedenle oyunu iyi oynadığını düşünenler için eğitmenlik gibi yayıncılık da iyi bir gelir kapısı olabilir. Bunun için siz de bu siteye bir an önce dahil olabilir ve oyun oynarken bu yayın yaparak da para kazanabilirsiniz.

   

  Oyunun izleyici bulduğu tek platform bununla sınırlı kalmıyor ve oyun kendisine Youtube’da da bolca izleyici buluyor. Yalnızca bir video yayınlama sitesinin çok ötesine geçtiğine şahit olduğumuz Youtube’da canlı yayın yapılabiliyor olması sayesinde Fortnite oyunu ile para kazanmak oldukça keyifli ve kolay. Oyun oynama esnasında toplanmış olan en iyi atışlar ya da en eğlenceli anlar gibi dizileri bir araya getirip bir video halinde izleyicilere sunarak siteden para kazanabilirsiniz. Getirisi yüksek olan bu videoların izlenme sayısını artırmak için mutlaka İngilizce olarak yayınlanmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Adsense aracılığıyla reklam geliri elde edebileceğiniz bu videoları yine Adsense kazancını artırmak için de İngilizce tercüme etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Türkçe videolar için de Adsense kazancı geçerli olup kazancınızı yüksek tutmak adına bunun önemli bir öneri olduğunun altını çizmek isteriz.

  Fortnite rehberi hazırlamak ise oyun aracılığıyla nakit kazanmanın bir diğer ilgi çekici yoludur. FPS yükseltme gibi teknik  konular, oyundaki hataların çözümü, nelerin oyuncuları daha profesyonel kılacağı gibi ipuçları, hem görsel bir eğitim alanı olabilir hem de bu konular yazıya dökülebilir. Siz de yine Adsense geliri elde etmek için bu yazılı rehberleri kullanabilirsiniz.

  Fortnite da tıplı Lol, PUBG, Dota, CS gibi turnuvaları yapılan oyunlardandır ve oyunun en taze zamanlarında bile bolca turnuva düzenlenmiştir. Hatta oyunun geliştirici firması olan Epic Games tarafından 100 milyon dolar ödülü olan bir turnuva dahi oluşturulmuştur. Bu nedenle siz de kendinizi oyunda yeterince geliştirdiğinizi düşünüyorsanız kendi özel oyun takımınızı kurduktan sonra turnuvalara katılabilir ve pek çok tecrübe edinerek kendinizi nakit kazanmasanız bile geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

  Fortnite ile Ne Kadar Para Kazanılabilir?

  Sıralamış olduğumuz Fortnite’den para kazanma yöntemleri sayesinde siz de bir ya da birden çok yolu kullanarak oyunu nakde dönüştürebilirsiniz. Dilerseniz canlı Twitch yayınları yapabilir, en komik vuruşları bir araya getirerek YouTube’da sık izlenen bir video oluşturabilir, dilerseniz bunları yazıya dökerek Adsense geliri elde edebilirsiniz. Unutmayın k tercih ettiğiniz yöntem ne olursa olsun, kullandığınız yöntem sayısı artıkça ve siz tecrübe kazandıkça geliriniz de artacaktır.

  Teneke Kafalar ve Wita TV isimli kanalların bu oyun için hazırladığı videolar ile sürekli kazanç elde etmiş olduğunu görebilirsiniz. Siz de bu kanallardaki örneklerden yola çıkarak harekete geçebilirsiniz.

  Keyifli ve kazançlı oyunlar dileriz.

   

   

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.