Kilo Almanın Yolları

30.09.2018
956
Kilo Almanın Yolları

Kilo Almanın Yolları Kilo Almak için neler yapmalı, kilo almak için hangi diyet listesi uygulanmalı, kilo almak için hangi ilaçlar kullanılmalı ve neler yenilmesi gerekilenler konusunda bilgiler vermeye çalışacağım. Kilo almak için yapılması gerekilenler arasından en önemli bilgiler nelerdir. Kilo vermek için uğraşanlar olduğu kadar kilo almak için de uğraşan kişiler bulunmaktadır. Kilo almamanın bir çok sebebi olabilir. Sigara içenlerde iştah kesilmesi, bağırsak kurtları, hormonlar nedenlerden dolayı kilo alamama gibi  sorunlar yaşanmaktadır.

Kilo Alma Yöntemleri

 Nelerdir kilo almak için neler yemeliyiz ana öğünlerde bol çeşit olmasına özen gösterin.

Kilo Aldıran Yiyecekler

Et, süt, tahıl, meyve ve  sebzeyi bir arada tüketin. Süt ve yoğurt miktarını arttırın. Ara öğünlerde taze sıkılmış meyve sularını bolca  tüketin.

Kilo Alma Diyeti

kuru yemiş içinde barındırdığı yüksek yağ ve kalori sayesinde kilo almamıza yardımcı olacaktır.  Hangi kuru-yemişleri ne sıklıkla tüketmeniz gerekiyor bunları sizler için araştırdık ve tavsiye edilen kuru-yemişleri yazımıza ekledik. Badem, fıstık, fındık, ceviz tüketimini arttırın. Komposto, hoşaf, tahin, pekmez ve sütlü tatlıları tüketmeye özen gösterin.

1 Haftada 5 Kilo Almak

 

Makarna üzerine bolca kıymalı veya yoğurt gibi soslar ilave edin. Her gün haşlanmış  yumurta yiyin. Mümkünse hiç öğün atlamayın, 6 öğün yemelisiniz. Sigara içiyorsanız hemen bırakın. Kilo almanıza engel olmaktadır. Kilo almak için de kilo vermek için de temel kural sağlıklı kilo verme veya alma olmalıdır.
Kilo almak isterken veya vermek isterken sağlığınızın bozulmamasına dikkat etmeniz gerekir. Görsel medyada bunun pek çok örneklerini görmekteyiz.

Kilo Alma Hapı Hangi zayıflama hapları kullanılabilir ? 

Zayıflama uğruna canından olanlar olduğu kadar kilo almak için piyasa da bulunan bir çok haplar kullananlarda sağlığını tehlikeye sokmaktadırlar. Bu yollara başvurmamalısınız. Kesinlikle bir uzman tarafında yardım almakta yarar vardır. Unutmayın sağlık her şeyden daha önemlidir.

Kilo Almak İçin Ne Yapmalıyım

Kilo almak için  Fazla egzersiz yapmamalısınız. Kilo almak isteyenler uyku düzenine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Son zamanlarda bitkisel tedavi yöntemleri sıkça kullanılmaktadır.

İştah açıcı bitkilerden de yararlanarak bitki çayları içebilirsiniz. Fakat ilk önce yapılması gereken bir doktora başvurarak kilo alamamanızın sebeplerini öğrenmemizdir. Kilo alamaman bazen kalıtımsal da olmaktadır.

Ailenizde aynı sorunu yaşayanlar var ise genetik olarak da kilo alamıyor olabilirsiniz. Görsel basında yayınlanan bitkilerle yapılan kürler bulunmaktadır.

Kilo almanıza yarayan kürleri  de deneyebilirsiniz. Sakıncalı olan piyasada satılan ne olduğunu bilmediğiniz kilo aldıran ürünlerden uzak  durmaktır.

Başınıza başka dertler açabilirsiniz. En doğru karar bir uzmana danışarak kilo almanız için ne yapmanız gerektiğini ve ona göre diyet uygulamanızdır.

Sizlere bu yazımızda nasıl kilo alabileceğinizi ilgili bilgi vermeye çalıştım bu yazımızla ilgili fikir ve görüşlerinizi yorum kısmına yazarak bizler ulaştırabilirsiniz.

kilo almak için diyet, kilo almak için diyet listesi, kilo almak için ilaç, kilo almak için ne yapılmalı, kilo almak için ne yapmalı, kilo almak için ne yapmalıyım, kilo almak için ne yemeli, kilo almak için ne yemeliyim, kilo almak için yapılması gerekenler

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yardım Başvurusu Begonya Bedava İnternet