Kısa Zamanda Kilo Verme

14.11.2018
1.898
Kısa Zamanda Kilo Verme
Kısa Zamanda Kilo Verme Kilo vermenin zor olmasına ek olarak hızlı kilo vermek dahada zor bir iştir. Ancak, imkansız olmadığı gibi doğru uygulamalarla sağlıklı bir şekilde kısa zamanda hızlı kilo verilebilir.

Kilo vermenin yolları artık birçok okurumuz biliyor. Kısa zamanda kilo verme nin yollarıda hemen hemen bunlarla benzer uygulamalarla mümkün olabilmektedir. Kısa zamanda kilo vermenin yollarının özellikle diyet uzmanları tarafından ortak olarak kabul edilen belli başlı şekilleri vardır.

Kısa Zamanda Kilo Vermenin Yolları

Erken Kalkmak ve Egzersiz Yapmak. Bir kişinin ortalama 8 saat uyuduğunu düşünürsek, 8 saat boyunca hareketsiz kalan bedeni erken kalkarak harekete geçirmeliyiz. Erken kalkmanın yanı sıra egzersiz yapmakta kısa zamanda kilo vermenin şartlarındandır. Egzersiz 15 dakikadan kısa olmamakla birlikte 1 saat olmasında yarar var.

Günde Kaç Öğün Yemeliyiz        

Düzgün Beslenmek. Uzmanlar tarafından en çok belirtilen şıklardan biride beslenme şeklidir. Genellikle 3 öğün hatta bazen 2 öğünle günü tamamlarız. Kilo aldırıcak en yanlış uygulama bu olsa gerek. Günü 3 ana öğün ve ara öğün olmak üzere 6 parçaya bölmek kısa zamanda kilo vermenin yolları arasındadır.

Kilo Vermenin Noktaları

Ara öğünlerimizde antep fıstığı ,çeviz ve kuru üzüm ilave ederek diyetinizi sağlıklı ve daha keyifli hale getirmeniz sizler için daha faydalı olacaktır. İçinde barındırdığı demir sayesinde vücüdünüzün direncine katkı sağlayacaktır.

Hızlı Kilo Verme Yöntemleri

Yatarken Yemek Yememek. Yattıktan sonra vücudun yediklerinizi yakamadığı ve yağ olarak size geri döndüğü bir gerçek. Bu yüzden kilo almaya en müsait olduğunu akşam vaktinde yemek yemeyin. Akşam yemeğini erken saatlerde yemeli ve yatarken herhangi bir şey yememelisiniz.

 Hızlı Kilo Verme Yolları

Bunlardan Uzak Durun. Kısa zamanda kilo verme enin yollarından biride yağ, tuz, şeker ve benzeri içeren kalorili yiyeceklerden uzak durmalısınız. Kalorili yiyecekleri tüketen bir kişinin kısa zamanda kilo vermesi mümkün değildir. Açlık hissettiğiniz zamanlarda kilo aldırmayan, kalorisiz ve tok tutan yiyecekleri tüketin. Sizin için tokluk hissi veren yada sizi tok tutacak olan tarçınlı su kürü nü öneririm.

Yeşil Çay

Son zamanlarda diyetisyen ler tarafından diyet listelerinin başını çeken yeşil çay sağlık ve kilo vermenizde çok yardımcı olacaktır. Kaliteli markaların üretmiş olduğu yeşil çaylar sindirim sisteminin çalışmasına yardımcı olacağı gibi daha az yeme isteğine sebep olacaktır. Bu yüzden kısa zamanda kilo vermek için yeşil çay içmeyi ihmal etmeyin.

Sizlere bu yazımızda Kısa Zamanda Kilo Verme ilgili bilgi vermeye çalıştım bu yazımızla ilgili fikir ve görüşlerinizi yorum kısmına yazarak bizler ulaştırabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yardım Başvurusu Bedava İnternet