Kuru İncir Kürü

22.11.2018
1.557
Kuru İncir Kürü

Kuru incir Kürü

Kuru incir kürü ile hamile kalmak artık daha kolay olacak. İbrahim Saraçoğlu sayesinde artık doğal yollarla bir çok rahatsızlığınıza çare bulabilmektesiniz. Alternatif tıbbın sunduğu şifalar sayesinde mucizelerden faydalanmanın haklı mutluluğunu yaşamalısınız. Hamilelik en kutsal süreç ve bu süreci sağlıklı yaşamak da her bayanın en doğal hakkıdır. Kuru incir kürüyle hamile kalmanız kolaylaşacak ve sorunsuz bir sürç geçireceksiniz.

Kuru incir Kürü Hazırlanışı

Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya 15 adet kuru incir ekleyip yaklaşık 20 dakika kaynamasını bekleyelim.

Kaynadıktan sonra ılımasını bekleyelim ve suyunu süzelim. İkiye bölerek yemeklerden 15 dakika önce aç karnına içelim. Bu kürü 2 defa 21 gün uygulayın. Her 21 gün tamamlandığında 7 gün ara verin. Bu sürelere 7 günlük aralar dahil olamayacaktır.

Her defasında günlük olarak hazırlanması gerekiyor. Kuru incirleri bıçakla 1 kere kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edip hazırlayalım. Bu kür sayesinde hamile kalma süreciniz hızlanacak ve sağlıklı bir hamilelik süresi geçireceksiniz.

Kuru incirlerin dışlarında beyaz pudraları varsa soğuk suyla yıkayıp kaynamış suyun içine ilavesini yapalım. Günümüzde artık her şey alternatif tıp sayesinde daha kolay. Hastalıklar şifa buluyor ve sorunlara çare olunuyor.
Bitkilerin sunduğu şifalıklar ise mucize denecek nitelikteler. İncir kürünün ne kadar büyük bir fayda olduğu burada gözler önüne seriliyor.

Yumurta Gelişimi için İncir Kürü

İbrahim Saraçoğlu sayesinde yenilen gıdalar ve besinlerin insan vücuduna faydalarını ve zararlarını pekiştiriyor ve doğru bilgileri alıyoruz. İncir kürü ile yumurta çatlamasına yardımcı oluyor ve kolay hamile kalmanın sırrını öğreniyoruz.

Öncelikle 7-8 adet kuru inciri soğuk suyla yıkayın, çünkü kuru incirlerin üzerinde pudra şekeri bulunur ve onun gitmesi gerekmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken sıcak su kullanmamaktır.

Ardından incirleri elinizle koparın ya da bıçakla kesin ve yaklaşık yarım litrelik kaynayan klorsuz suyun içerisine atın. 15 dakika boyunca ağzı kapalı olarak kaynatın.

Daha sonra tencereyi ocaktan alın ve ılımasını bekleyin. Ilıdıktan sonra ise süzün.

Gün içerisinde, öğünlerden yaklaşık 15 dakika önce aç ya da tok karnına için.

Bu kür yumurta geliştirmek içindir. Ancak kişide yumurta çatlatma problemi varsa onun uygulayabileceği kür farklıdır. Ayrıca yumurtaların içi boşsa da yine incir kürü önerilmez.

Bu suyun her gün taze hazırlanması gerekmektedir.

Sebebi bilinmeyen bir hamile kalamama durumu varsa 15 gün, eğer yumurta gelişimi zayıflığı varsa o zaman 21 gün boyunca her gün tüketilmelidir.

Bu kür sebebi bilinmeyen infertilitede kullanılabilmektedir. Yani kadında ve erkekte herhangi bir problem olmayıp hamile kalınamayan durumlarda önerilmektedir.

Şeker hastaları bu kürü kullanmamalıdır.

Kansızlık İçin İncir Kürü Nasıl Yapılır?

İncir kürünün bir diğer faydası ise kansızlığa iyi gelmesidir. Peki, kansızlık için incir kürü nasıl yapılmalıdır?

  • 7-8 adet kuru inciri soğuk suyla yıkayın ve böylece üzerindeki pudra şekerini temizleyin.
  • İncirleri ellerinizle ikiye bölün ya da bıçakla kesin.
  • 2,5 su bardağı klorsuz suyu bir tencereye koyun ve üzerine incirleri ilave edin.
  • En az 10 dakika, en fazla 15 dakika boyunca kaynatın.
  • Ilıdıktan sonra süzün.
  • Hazırlamış olduğunuz suyu öğünlerden 10-15 dakika önce aç karnına için.
  • 21 gün boyunca bu kürü uygulayın.
  • Hazırlamış olduğunuz suyu bir seferde bitirmenize gerek yoktur. 1-2 saat içerisinde de bitirebilirsiniz.
İbrahim Saraçoğlu incir kürü (Kan yapıcı)
 
Yarım litre kaynamakta olan klordan arındırılmış suyun içine 9 veya 10 adet kuru incir ilave edilir. 10 dakikaya yakın bir süre ağzı kapalı şekilde kaynatılır. 10 dakika sonunda ocaktan alınarak bir kenarda ılıması beklenir. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe bölünerek öğünlerden 10 veya 15 dakika önce aç karnına içilir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yardım Başvurusu Bedava İnternet