Scarfin Krem Nedir? Scarfin Krem Nasıl Kullanılır?

18.08.2019
938
Scarfin Krem Nedir? Scarfin Krem Nasıl Kullanılır?

Scarfin Krem Nedir? Scarfin Krem Nasıl Kullanılır? Ciltte yüzeysel olarak meydana gelen sorunlar için doğal içerikli bir krem mi arıyorsunuz? O zaman Scarfin krem tam size göre. Ameliyat izleri, yara ve yanıkların tedavi sonrasında bıraktığı izleri, bu kremin en güçlü olduğu etki alanlarından. Siz de Scarfin krem ile tanışıp tüm izlere veda etmek için bu rehberimizi okumaya hemen şimdi başlayabilirsiniz.

Yara izi kremleri ve ameliyat izi kremleri içerisinde en özellerinden biri olan bu krem, yanık izi gibi geçmemesinden endişe edilen önemli durumlarda bile 1 ay içerisinde etkisini gösteriyor. Elbette kesin sonuçları görmek için kremi biraz uzun vadeli kullanmak şart. Bu nedenle 4 ila 6 ay boyunca kremin kullanılması tavsiye ediliyor ve kullanıcıların şaşıracağı sonuçlar elde edilebiliyor. Gelin birlikte bu krem hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenelim ve Scarfin krem ne işe yarar gibi tüm soruları yanıtlayalım.

Scarfin Krem Nedir?

Doğal bir içeriğe sahip olması nedeniyle kimyasala karşı alerjik bünyelerin bile rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Çizikler, yaralar ve kaza sonucun geride kalan izleri tamir etmek hepimiz için can sıkıcı bir süreç olabilmektedir. Anca bu izlerin yok edilmesinde Scarfin krem kullananlar şaşırtıcı başarılar elde ettiklerini belirtmektedirler. Kremin içerisinde St Jhon’s wort bitkilerinin özlerinden tutun propolis , kalonji, morigol gibi pek çok mucizevi bileşen bulunmaktadır.

Scarfin Krem Ne İşe Yarar?

Genel olarak yara izlerinin tedavisi için kullanıldığından bahsetmiş olsak da Scarfin onarıcı krem pek çok farklı cilt hasarı ve kusuru için kullanılabilir.

Yeni olması şart olmaksızın genel olarak tüm izlerin tedavisinde başvurabileceğimiz kremin genel etki ve kullanım alanlarını şu şekilde özetleyebiliriz:

 • Yeni ya da eski yara ve yanıklar
 • Sezaryen doğum sonrasında kalan izler
 • Dermaroller ya da dermapen gibi cilt ürünlerinin kullanımı sonrası
 • Lazer ya da altın iğne gibi uygulamaların sonrasında
 • Estetik operasyon sonrasında cilt hasarlarını tamir etmek
 • Ameliyat ve dikiş izleri
 • Tırnak çiziği izleri
 • Dövme sildirme işlemleri sonrasında kalan izler
 • Kaza sonucu ya da darbe alarak oluşan deri izleri
 • Kilo alıp verme sonucunda ya da hamilelik sonrası oluşan çatlaklar için çözüm
 • Akne ve sivilce tedavisi sonrası cilt lekeleri

Scarfin Krem Nasıl Kullanılır?

Kullanımı pratik bir ürün olan krem, iyileşmenin başladığı yaralar üzerinde güvenle kullanılabilmektedir. Scarfin krem ameliyat izleri için kullanıldığında dahi etkilerini yalnızca günde 2 kere kullanımla bile gösterebilir.

Scarfin bakım kremi: gibi tıpkı sabah ve akşam olmak üzere 1’er kez kullanılabilir. Uygulama yapmak istediğiniz bölgeye ince bir katman halinde kremi sürmeniz yeterlidir. Bu sayede hem bölgede nem tutulmuş olur hem de dış etmenlere karşı koruma sağlanır. Özellikle kapanmış ve kabuk bağlamış olan yaraların nemliliğini koruyarak iyileşmesini hızlandırmış olacaktır.

Kremi eski izlerde de kullanabilirsiniz. Ameliyat ve yara izlerinde eskiliğinden dolayı tereddüt etmeniz normaldir. Ancak bu durum sadece krem kullanım süresini uzatmakta, izler eski olsa da yine de kremin etkileri görülebilmektedir.

Scarfin çatlak önleyici: olarak da kullanılabilmekte ve eski çatlakları da onarabilmektedir. Ancak bu noktada bilmeniz gereken kremin erken dönem çatlaklarında daha da başarılı olduğudur. Eskiyen çatlaklarda da sonuç elde edilebilse de bilindiği gibi çatlakların tedavisi için en uygun dönem henüz kırmızı ve kaşıntılı olduğu yeni oluşum evresidir. Kremi bu amaçla kullanmak isteyenlerin çatlaklar henüz oluşmadan ve kırmızıyken kullanmaya daha çok dikkat etmesi gerekmektedir.

Scarfin cilt onarıcı: olarak oldukça başarılı bir krem olsa da kremin açık yaralara sürülmesi önerilmez. Henüz kapanmaya başlamamış, nemli yaraları krem formu nedeniyle cıvıklaştırabilir ve irin oluşumuna neden olabilir. Bu açık yaraların maksimum seviyede korunması, kabuk tutmaya başladıktan sonra kremlerle cildin onarılmaya başlaması gerekmektedir. Krem, eskiyen izlerde dahi etkili olduğundan aceleci davranmamak gerekir.

Konuya dair en çok merak edilen sorulardan biri de elbette Scarfin krem fiyatı olmaktadır. Bu kremlerin ne yazık ki devlet tarafından karşılanmadığını ya da reçete ile yazılmadığını bilmeniz gerekmektedir. Kremi temin etmek isteyenler online satış sitelerini inceleyebilir ya da eczaneye sorabilirler. Ürünün kullanım detaylarının yanı sıra güncel fiyatını da bu platformlardan öğrenmeniz mümkündür.

Scarfin Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Tamamen doğal bir içeriğe sahip olduğunda dolayı Scarfin krem yan etkileri görmeyi beklediğimiz bir ürün değildir. Ancak deriden iç organlara infüze olabildiğinden bazı kişilerin temkinli kullanması istenir. Örneğin gebe kadınların ya da çocuk planlayanların kremi kullanmadan öncesinde mutlaka doktoruna danışması ve onay alması gerekmektedir.

Çocuklar ve emzirenlerde ise her ne kadar bitkisel olsa da onarıcı etki kazanmak için geliştirilmiş olan formülün ne gibi etkiler yaratacağı öngörülemez. Bu sebeple çocuklar için kullanımdan ve emziren annelerin kremi kullanmasından kaçınılmalıdır.

Kremi kullanırken dahili bölgelere kaçırılması halinde istenmeyen durumlarla karşılaşılabilir. Bu nedenle kremi genital bölge, anal bölge ya da yüz çevresinde kullanacak olanların dikkatli olması gerekmektedir. Kremin göz, vajina içi gibi riskli ve vücut içine açılan bölgelere kaçırılması halinde bol su ile yıkanması ve bir süreliğine temasın kesilmesi önerilir.

Siz de hem kolay erişilebilir olması hem de doğal içeriği ile güven uyandırması nedeniyle bu harika ürünü bir an önce kullanmaya başlayabilirsiniz. İster silinen dövmeler olsun ister sezaryen doğum dikişleri, ister yanıklar olsun ister darbeler, en derin yaralarınız ve izleriniz için bile bilinen en etkili ürünlerden biri olan Scarfin krem kullanmayı deneyebilirsiniz. Scarfin krem nasıl kullanılır konusunda bilgi verdiğimize göre siz de aklınıza takılan detayları ve tecrübelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yardım Başvurusu Begonya Bedava İnternet