Sibil Çetinkaya Kimdir? Sevgilisi Kimdir? Sibil Çetinkaya Boy Kilo

  09.04.2021
  1.786
  Sibil Çetinkaya Kimdir? Sevgilisi Kimdir? Sibil Çetinkaya Boy Kilo

  Sibil Çetinkaya Kimdir? Sevgilisi Kimdir? Sibil Çetinkaya Son dönemlerde sosyal medyada sıkça kendinden bahsettiren, hatta sosyal medya kullanıcılarının yakından tanıdığı bir isim olmayı başaran Sibil Çetinkaya, magazin ve ünlüler dünyasının merak uyandıran isimleri arasında yer alıyor. Sibil Çetinkaya kimdir sorusunu detaylı şekilde yanıtlandırdığımız bu içerikle kısa zamanda ünlenen ismi yakından tanıyoruz.

  Sibil Çetinkaya Kimdir?

  10 Mayıs 1994 tarihinde üç çocuklu ve aslen Sivaslı bir ailenin ortanca çocuğu olarak dünyaya gelen Çetinkaya, Narod isminde ablaya ve Alek adında kardeşe sahiptir. Doğumu itibariyle Boğa burcu olan güzel sosyal medya fenomeni, ikiz kardeşiyle birlikte çektiği keyifli ve yaratıcı videolarla milyonlarca insanın dikkatini çekmeyi başarmıştır.

  Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü’nde alan ünlü Youtuber, işini şu an için tamamen dijital platformlarda devam ettirmekte olsa da en büyük hayalinin oyunculuk yapmak olduğunu açıkça belirtmekte, hatta bu amaçla bir süre için Londra’ya yerleşerek burada oyunculuk denemelerinde bulunmaktadır.

  Sibil Çetinkaya Oyunculuk Kariyeri

  Sibil Çetinkaya hangi üniversiteden mezun sorusuna yanıt vererek konuya giriş yapmış olsak da aslında güzel vlogger henüz ilkokuldayken drama eğitimleri almaya başlamış ve bu alandaki hayalini gerçeğe dönüştürmek için büyük adımlar atmıştır. Drama eğitimlerini üniversite yıllarında da devam ettiren fenomen isim, sonrasında değişim programı kapsamına Londra’ya seyahat ederek Londra LAMDA Akademisi’nde oyunculuk eğitimleri almış ve BAFTA’da bir tiyatro oyununda rol almayı başarmıştır. Üniversite eğitiminin son yılında TV 8 Kanalı İç Yapım ekibinde ve kamera arkası departmanında çalışmış bulunmaktadır.Üniversite eğitiminin tamamlanmasını takiben ikiz kardeşinden aldığı motivasyon ve destekle kendi Youtube kanalı projesini gerçekleştiren ve sonrasında sosyal medya paylaşımlarıyla ünlenen Sibil Çetinkaya öncesinde 10 dakika” ve “Şehirde Sanat” gibi programların sunuculuğunu yapmıştır.

  Sibil Çetinkaya Ne İş Yapıyor?

  Instagram fotoğraflarını nasıl düzenlediğini anlattığı videolardan oluşan Youtube kanalı ile tanıdığımız Sibil Çetinkaya YouTube kanalından ayrıca kayak vlogları veya Karya Çandar’ın ‘Bile Bile’ şarkısının klibinin hikayesini açıkladığı videoları da paylaşmayı ihmal etmiyor. Makyaj teknikleriyle ilgili bilgiler ve modayla ilgili öneriler veren fenomen, soru-cevap videoları ve mukbang videoları gibi farklı konseptlere de yer verdiği kanalında spor rutininde ve sağlıklı yaşam sırlarından bahsetmeyi de ihmal etmiyor. Şu an için YouTube dünyasına ek olarak Instagram paylaşımlarıyla da kazanç oluşturan fenomenin yalnızca dijital platformlarda yer aldığı biliniyor.

  Sosyal medya çalışmalarına ek olarak Blu TV’de ekranlara gelen ‘’Kafayı Yersin’’ isimli bir gezi, yemek ve sohbet programının sunuculuğunu Ahmet Aksöz ile birlikte gerçekleştiren güzel fenomen,May Productions tarafından çekimi yapılan programda yöresel yemekleri keşfetmek için çıktıkları eğlenceli yolculukları bizlerle paylaşıyor.Sibil Çetinkaya Ahmet Aksözile birlikte İstanbul’dan başlattıkları rotayı Tokat, Giresun, Urfa, Adana, Konya ve İzmir gibi şehirlere doğru çevirirken her bölümde en az beş farklı semtte tattıkları yemekleri anlatmakla kalmayarak klasikleşen yemek programlarını da eğlenceli bir dille eleştiriyor.

  Sibil Çetinkaya Boy ve Kilosu Nedir?

  10 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya gelen Sibil Çetinkaya boyu ve kilosu ile merak edilen güzel fenomenler arasında yer almakta, sosyal medyanın parlayan ismi Çetinkaya’nın 1.73 m. boyda ve 58 kg. olduğu bilinmektedir.

  Sibil Çetinkaya Özel Hayatı

  Bir süredir oyuncu Burak Yörük ile mutlu bir birlikteliği bulunduğunu açıkça ifade eden Sibil Çetinkaya sevgilisi ile sosyal medya paylaşımlarında bulunmaktadır.26 Mayıs 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen ve Beykent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde lisans eğitimi alan Burak Yörük Sibil Çetinkaya ile ilişkisinden önce pek çok kez kamera karşısına geçmiş olmasıyla tanınan bir isimdir. İlk kez Biz Boşanıyoruz adlı diziyle kamera karşısına geçen, 20 Dakika ve Ben Onu Çok Sevdim gibi dizilerde yer alan oyuncu, 4N1K ve 4N1K 2 gibi sinema filmlerinde de gösterdiği başarılı oyunculuk performansıyla dikkatleri çekmiştir.

  Sibil Çetinkaya Nerede Oturuyor?

  Sibil Çetinkaya paylaşımlarından yola çıkarak belirtmek gerekirse İstanbul Göktürk’de oturmakta, ayrıca yine paylaşımlarında Bodrum’da yazlıklarının olduğundan bahsetmektedir.

  Sibil Çetinkaya Hakkında Merak Edilenler

  Tatlı yemeyi oldukça seven ve bunu pek çok kez dile getiren Çekinkaya’nın renkli ve dikkat çekici yönleri bununla da sınırlı kalmıyor.Kardeşi Narod Çetinkaya ile birlikte çektiği videolarda kendileri hakkında detaylı bilgilere yer veren ikilinin Hindistan tatili anılarından kullandığı şampuana kadar pek çok detaya YouTube videoları aracılığıyla ulaşmak mümkün olabiliyor.

   

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.