Subway Kilo Aldırır Mı? Subway Kalori?

  28.11.2023
  6.958
  Subway Kilo Aldırır Mı? Subway Kalori?

  Makalede Neler Var

  Subway Kilo Aldırır Mı? Subway Kalori? Subway taze pişirilmiş ekmek arasına hazırlanan son derece lezzetli bir sandviç tir. Subway lezzetlerinin bir özelliği ise ekmeğinin taze ve sıcak sıcak hazırlanmasıdır. Aynı zamanda hazırlık aşamasının sonunda da tekrar fırınlanmakta ve sıcak sıcak servis edilmektedir. Bu ise subway çeşitlerinin çok daha lezzetli ve kendine has tadını ortaya çıkarmasını sağlamaktadır. Bu kadar çeşitli ve lezzetli olan subway kalori bakımından da içeriğindeki malzemeye göre değerlendirilmektedir. Subway çeşitleri ise şu şekilde sıralanabilir.

  Teriyaki Tavuk Subway özel teriyaki sosu ve tavuk parçacıkların bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Hindi Göğüs Subway hindi göğsünden yapılmış olan salam jumbon ve taze sebzelerin esane lezzeti olarak sunulmaktadır. Diğer çeşitleri ise Baharatlı İtalyan, Peynir ve Biftek, Tavuk Fileto, Ton Balığı, Sebze Keyfi, Rozbif Subway olarak hazırlanmakta ve tamah zevkine düşkün olanlara sunulmaktadır. Bu kadar lezzetli olan ve zengin içeriğe sahip olan Subway kalori değerleri nasıldır?

  Subway Kaç Kaloridir?

  Subway özel yöntemlerle hazırlanan, çeşitli ve zengin malzeme içeriği olan bir yiyecektir. Bu durumda da formunu korumak isteyenlerin en çok aklına gelen soru ise Subway kalori değerinin ne olduğudur. Subway içerisinde bulunan et çeşidine göre farklı kalorilere sahip olabilmektedir. Subway Teriyaki özel sosu ve tavuk parçaları ile bir porsiyon 15 cm olarak hazırlanmaktadır.

  Bir porsiyon Subway Teriyaki 370 kalori içermektedir. Bu kalori değerinin dağılımı ise; karbonhidrat 59 g, yağ 5 g, protein 26 g şeklindedir. Yüzde dağılımında yağ %12, karbonhidrat %61, protein %27 olarak ölçülmektedir.

  Subway Tavuk Fileto Kalori

  Bir porsiyon Subway Tavuk Fileto 400 kalori enerji sağlamaktadır. Karbonhidrat değeri 57 g, protein 25 g, yağ ise 9 g bulunmaktadır. Yüzdelik dağılımda ise %20 yağ, %56 karbonhidrat, &24 protein şeklindedir.

  Subway Hindi Füme Kalori

  Bir porsiyon Subway Hindi Göğüs 280 kaloriye sahiptir. Besin değeri dağılımı yağ 3,5 g, protein 18 g, karbonhidrat 46 g dır. Yüzde dağılımı ise %11 yağ, %25 protein, %64 karbonhidrat şeklindedir.

  Subway Sebze Keyfi Kalori

  Bir porsiyon Subway Sebze Keyfi 230 kalori içermektedir. Besin değeri dağılımı 2,5 g yağ, 44 g karbonhidrat, 8 g protein şeklindedir. Yüzde dağılımında %10 yağ, %14 protein, %76 karbonhidrat şeklindedir.

  1 adet subway kaç kalori? subway tavuk fileto kaç kalori? subway hindi füme kaç kalori? subway sebze kaç kalori bunlarla ilgili sizlere bilgi vermeye çalıştım bu konuyla alakalı fikirlerinizi yorum kısmına yazarak bizlere iletebilirsiniz.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.