Vicks ve Karbonat Karışımı ile Göbek Yağlarından Kurtulun

  25.01.2020
  12.323
  Vicks ve Karbonat Karışımı ile Göbek Yağlarından Kurtulun

  Vicks ve Karbonat Karışımı ile Göbek Yağlarından Kurtulun Göbek yağlarından muzdaripseniz, emin olun yalnız değilsiniz. Ancak bu karışım ile ümitsizliğe son verebilir ve göbek yağlarından çabucak kurtulabilirsiniz. Nasıl mı? Vicks karbonat karışımı ile kilo vermenin ne kadar kolay olduğunu görünce siz de şaşıracaksınız. Vicks karbonat kafur kullananlar yorumları ile hepimizi motive ederken, biz de size bu harika sağlık ve güzellik sırrının detaylarından bahsediyor olacağız.

  Vücuttaki en kolay yağlanan ancak en zor şekilde eritilen bölgesel yağlanma türü olan karın bölgesi yağlanması, iç organlara kadar yayılabilmesi ile yalnızca estetik açıdan değil, aynı zamanda sağlık açısından da önem arz eden bir sorun. Bu bölgedeki yağlanma, kortizol hormonu salınımını tetikleyerek diğer bölgelerde de yağlanmanın artışına neden olduğundan, tüm bu bilgiler ışığından göbek yağlarını eritme ve bunun önemi anlaşılmaktadır.

  Peki göbek yağlarını eritmek için ne yapmak gerekir? Daha önce bu konuda diyetlere ya da kürlere başvurmuş ancak etkili sonuçlar görememiş olabilirsiniz. Endişelenmeyin, çünkü yalnızca kış aylarında adını hatırlasak da aslında eşsiz faydalarıyla bizleri şaşırtan Vicks ile kolayca bu soruna da veda etmek mümkün.

  Kışın grip ve soğuk algınlığı yaşadığımızda gerek öksürük gerek burun tıkanıklığı için kullandığımız Vicks, aslında doğru ürünlerle bir araya geldiğinde göbek yağlarınıza veda etmenizin gizli sırrı olabilmektedir. İçerdiği bileşenler sayesinde hem deri katmanlarını sıkılaştıran hem de yağ yakımının hızlanmasına yardımcı olan bu kremi dileyenler basen ve boyun gibi bölgelerde çatlak karşıtı ürün olarak dahi kullanabilirler.

  Vicks ve Karbonat Karışımı ile Göbek Yağları Eriten Kür Nasıl Hazırlanılır?

  Vicks ile göbek eritmek amacıyla hazırlanabilen araştırdığınız takdirde görebileceğiniz çeşitli tarifler, karışımlar bulunmaktadır. Ancak Vicks ile zayıflama yorumları incelendiğinde en etkili ve pratik olan karışımın, kafur ve karbonat içereni olduğu görülmektedir.

  Öncelikle bu kürü hazırlamak için en az yarım paket Vicks kreme ihtiyacınız olacaktır. Yarım paket kadar aldığınız bu kremin üzerine;

  • 1/2 tatlı kaşığı kadar karbonat
  • 2 tatlı kaşığı kâfur

  eklemeniz gerekmektedir. Macun kıvamı alan bu karışım, tamamen homojen bir hale gelene dek karıştırılmalıdır. Hazırlanan karışımın buzdolabında ağzı kapalı bir şekilde bozulmadan 1 aya kadar saklanması mümkündür.

  Vicks ile Göbek Eriten Kür Nasıl Kullanılır?

  İstisnasız her doğal karışımda olduğu gibi bu kür için de etkilerini görebilmek adına öncelikle düzenli kullanımın şart olduğu unutulmamalıdır. Gün içerisinde minimum 1 kere kullanılması önerilen bu karışımın özellikle yürüyüş ya da temizlik gibi hareketlilik içeren aktivitelerden önce uygulanması önerilir. Vicks ile zayıflayanların yorumları incelendiği takdirde karışımın ideal olarak hareket halindeyken bir kere uygulanmasının dahi etki göstermesine yettiği görülmektedir. Karışım, yağ yakmayı hedef alan bileşenlerden oluştuğundan hareket halinde etkisi artmakta, ısının gücüyle karışımın deri içerisinden infüze olma hızı artmaktadır.

  Hazırlanmış olan homojen karışım başta karın ve çevresi olmak üzere sorunlu olan bölgeye sürülür ve bir miktar yedirildikten sonra streç filmle cilt kaplanır. Sonrasında en az 2 saat kadar bu şekilde beklenmesi önerilmektedir. Sonrasında kremi durulamak için duş almanız gerekebilmekte ve bu duş suyunun soğuk olması sayesinde ise Vicks ile göbek eritme konusunda maksimum verim sağlandığı görülmektedir.

  Vicks karbonat kafur kullananlar yorumları incelendiği takdirde görülüyor ki kan akışını büyük ölçüde hızlandırmakta ve böylece etkin bir incelme görülmesini sağlamaktadır. Ayrıca yine bu nedenlerden ileri gelen şekilde ciltte sıkılaşma, toparlanma sağlanmakta ve bir diğer yaygın sorun olan selülit de son bulmaktadır.

  Vicks ile Göbek Yağı Eritmek İsteyenler için Öneriler

  Her ne kadar vermiş olduğumuz bu etkili karışım sayesinde pek çok kullanıcı göbek yağlarından kurtulabiliyor olsa da elbette hiçbir karışım ya da kür tek başına yeterli değildir. Kişinin göbek bölgesini eritmek için yaşamında dikkat etmesi gereken bazı önemli ipuçları bulunmaktadır.

  Öncelikle göbek yağlarından kurtulmak için beslenmemizin sebze odaklı olması ve sebzelerin doğru yağlarla pişirilmesine dikkat etmek gerekmektedir. Sebzeler içerisinde bulunan yağ asitleri ile yağların yakılmasını kolaylaştırırken içerisine eklenecek olan zeytinyağı gibi faydalı yağlar ise omega-3 desteği sağlayarak göbek bölgesinde genişlemelerin önüne geçecektir.

  Şeker ise önemli bir enerji kaynağı olmakla birlikte, şekerin işlenmiş halde hazır gıdalarla alınmamasına, enerji sağlanması gereken noktada meyve gibi doğal şeker kaynaklarına yer verilmesine dikkat edilmesi gerekmektedir.

  Bol bol hareket etmek ve egzersiz düzenine önem vermek ise bir diğer önemli göbek yağı eritme kuralı olmakta, özellikle kahvaltı öncesinde yapılan sporun fazla kiloları vermede büyük yardımı olmaktadır. Karın açken yapılan kısa sporlarda dahi vücudun önceden oluşturduğu depolardan enerji sağlanmakta, bu nedenle sabahları uyanınca yapılan yarım saatlik yürüyüşlerle dahi kısa sürede fayda görmek mümkün olmaktadır. Vicks ile göbek eritmek isteyenlerin yürüyüş öncesinde karışımını kullanması ve sonra spor rutinine başlaması ise etkiyi maksimuma çıkaracak harika bir ipucu olarak değerlendirilebilir.

  Göbek yağlarından kurtulmak isteyenlerin aç karna deneyebileceği bir diğer etkili çözüm de elma sirkesi olacaktır. Sabahları suyla seyreltilen elma sirkesi içmek, yağların yakılmasını kolaylaştırdığı gibi asidik etkisi ile vücudu mikroorganizmalardan ve onların zararlı etkilerinden de arındırmaya yardımcı olacaktır.

  Tüm bu kurallara dikkat etmenin yanında vücudun metabolizmasını aktif  tutmak adına yeşil çay gibi metabolizma hızlandırıcılardan yardım alabilir ve gün içerisinde yediğiniz porsiyonları küçülterek öğün sayınızı arttırabilirsiniz. Temelinde metabolizma yavaşlığı ile ilişkili olan göbek bölgesi yağlanmasının önüne geçmek için gün içerisinde bol su tüketmeli, susamasanız dahi metabolizmanın doğru çalışması adına en az 8 bardak su tüketmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

  Sizlere Vicks karbonat karışımı ile zayıflama ve göbek yağlarını eritme üzerine faydalı bilgiler vermeye çalıştık. Siz de tüm bu bilgileri deneyebilir ve sonuçlarını bizlerle paylaşabilirsiniz.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.