W Lab Beyazlatıcı Krem Nedir? İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları Neler?

  24.10.2020
  3.482
  W Lab Beyazlatıcı Krem Nedir? İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları Neler?

  W Lab Beyazlatıcı Krem Nedir? İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları Neler? Ünlü sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci tarafından sıkça dile getirilen ve takipçilerine önerilen W Lab beyazlatıcı krem neredeyse bilinen tüm doğal cilt bakımı bileşenlerini içermesiyle şimdiden herkesin dikkatini çekmiş durumda. Fenomenin takipçileri kadar cilt bakımıyla ilgilenen herkesin radarına giren W – Lab beyazlatıcı krem ve kullanım alanlarından içeriğine kadar tüm detayları sizler için yazımızda.

  Kendi iddiasına göre yine kendisi kullanmadığı ve memnun kalmadığı hiçbir ürünü tavsiye etmeyen fenomen Selin Ciğerci’nin son dönemlerde sıklıkla kendi hesabı üzerinden reklamını yaptığı W Lab krem çeşitleri, haliyle en sık tartışılan kremler arasında yerini almayı başardı. Ünlü isim Ciğerci’nin gerçekten de cildinde herhangi bir kusur olmaması ve cildinin bembeyaz görünmesi ise pek çok takipçiyi etkisi altına aldı.

  W Lab Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarıyor?

  Doğal özlerden gücünü alan W Lab krem ne işe yarıyor sorusunun en çok karşılaşılan cevapları şu şekilde:

  • Ciltteki koyu lekelerin tonunun açılmasını, hatta giderilmesini sağlamaktadır.
  • Cildin salgıladığı fazla melanini kontrol altına almakta, böylece yeni lekelerin ve koyulukların önlenmesini sağlamaktadır.
  • Cildin yumuşamasına yardımcı olur ve pürüzsüz bir yapı sağlar.
  • Cildin ihtiyacı olan bileşenleri sağlar, doğal malzemelerle canlı görünümü destekler.
  • Ciltte birkaç tona kadar renk açılması sağlar.
  • Koyu lekelerin giderilmesine yardımcı olurken cildin farklı bölgelerindeki renk eşitsizliğinin giderilmesine yardımcı olur.

  Elbette kremin bahsedilen etkileri kişiden kişiye göre değişkenlik göstermekte ve herkeste aynı oranda etki sağlanmamaktadır. Ancak düzenli kullanımla birlikte gözle görülür fark yaratacağının kesin olduğundan bahsedilen ürüne ilişkin yapılan yorumlar cilt için son derece faydalı ve etkili olduğu yönündedir. İstenen etkileri attırmak için düzenli kullanımın yanı sıra markanın aynı seriye ait diğer ürünlerinin de takviye amacıyla kullanımı önerilmektedir.

  W Lab Beyazlatıcı Krem İçeriği Nedir?

  İçerisinde Arbutin adı verilen bir madde bulunan ve bu aktif maddesinden gücünü alan W Lab cilt beyazlatıcı krem için içeriğinin oldukça güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Kısa sürede cilt yüzeyinde renk açıcı etkilerini gösteren bu maddeye elbette pek çok doğal madde de eşlik etmektedir. Cildin koyu renkteki bölgelerini açma etkisine sahip olan kış sümbülü, armut, dut, ve ayı üzümü gibi pek çok bitkinin özlerini içeren krem, bitkilerin olgunlaşan yapraklarından hazırlanmasıyla etkilerini katlamaktadır. Renk eşitsizliğine çözüm oluşturması bakımından meyan kökü ve kona bitkisi gibi doğal renk açıcıları da barındıran krem, cildin birkaç tona kadar açılabilmesini sağlarken lekelere de savaş açmaktadır.

  W Lab Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

  W Lab beyazlatıcı krem kullananlar tarafından iddia edildiği üzere kremin etkilerini görebilmek adına düzenli kullanım kadar en az 8 ila 12 hafta kadar kullanıma devam etmek de önemli. Gözle görülür şekilde beyazlatma etkisine sahip olan bu kremin yalnızca gece saatlerinde kullanılması gerektiğini de hatırlatmakta fayda var. Kremi gündüz saatlerinde kullanarak sonrasında dışarı çıkıp güneş ışığına maruz kalmak, cildinizi beyazlatmak isterken tam tersi istenmeyen cilt lekelerine neden olmakta yani fayda görmeye çalışırken daha çok zarar almanıza neden olmaktadır.

  W Lab Beyazlatıcı Krem Fiyatı Nedir?

  Wlab beyazlatıcı krem daha çok tüketiciye ulaşması için firma tarafından kargo bedeli olmaksızın satışa konulmakta, güncel satışı fiyatı ise 85 TL olmaktadır. Online olarak güvenli şekilde temin edilebilen kremin piyasadaki pek çok muadiline kıyasla fiyatı uygun bulunmakta ve bu da tercih edilme nedenlerinden biri olarak görülmektedir.

  W Lab Beyazlatıcı Cilt Kremi Kullananların Yorumları

  Elif: Selin Hanım’ın tavsiyesi üzerine alıp kullandığım kremden oldukça memnun kaldım. Kremi bittikten sonra yeniden almayı düşünüyorum.

  Sedef: W Lab beyazlatıcı krem kullananlar arasına dahil olmak için ürünü bugün itibariyle sipariş ettim. Kullanmaya başlar başlamaz yorumlarımı paylaşacağım kremi çevremin yoğun tavsiyesi üzerine aldığımı söyleyebilirim.

  Tülay: Kremi genital bölge, koltuk altı, diz ve dirsek gibi kararma sorunu yaşadığım vücut bölgelerinde kullanma amacıyla aldım. İlk açtığımda dikkatimi kokusu çekti ve epilasyon sonrasında hem ferahlamak hem kararmaları azaltmak amacıyla kullanmaya başladım. Şimdilik etkilerinden bahsetmek için erken olsa da hoş kokulu bir nemlendirici olarak dahi başarılı.

  Sizler de cilt beyazlatma etkisi konusunda sıkça tavsiye edilen ve beğenilen W Lab cilt beyazlatma kremi hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşarak diğer tüketicilere fikir verebilir, sonuçları paylaşabilirsiniz.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.